logo O Dolce VitaNATURA – ODDECH PIELĘGNACJA

Witaj w miejscu, w którym miłość do natury, koncepcja slow life i wieloletnie doświadczenie w branży beauty zaowocowały ofertą zabiegów i terapii niosących zdrowie, regenerację i głębokie odprężenie. Tu pielęgnacja dotyka wszystkich sfer – od skóry po emocje.

NATURA

Wierzymy, że tylko to, co naturalne, ma potencjał, by przynieść ukojenie, relaks i zdrowie. W Dolce Vita zarówno stosowane produkty, jak i rodzaje terapii, dobrane są zgodnie z tym założeniem.

ODDECH 

Złapiesz go tu w dwóch wymiarach. Po pierwsze, ważnym elementem naszych zabiegów i terapii jest tlen, który ma ogromny potencjał uzdrawiający i jest tak ważny w obecnych czasach. W salonie nie mogło więc zabraknąć wszechstronnie działającej tlenoterapii hiperbarycznej. Po drugie, „oddech” oznacza, że w Dolce Vita  po prostu znajdziesz chwilę wytchnienia – zatrzymasz się, by odprężyć ciało i umysł.

PIELĘGNACJA

Oznacza dla nas wielopoziomową, naturalną, a zarazem profesjonalną i bezpieczną kosmetykę. Zabiegi na ciało, jakie proponujemy, oparte są na 25 latach doświadczenia w branży beauty.

Co znajdziesz w Dolce Vita:

  • Ofertę wszechstronnych terapii oraz kosmetycznych zabiegów pielęgnacyjnych – szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują tlenoterapia w komorze hiperbarycznej, masaże z różnych zakątków świata i liftingujacy masaż twarzy Kobido.
  • Holistyczne podejście, zdrową prostotę i pełne bezpieczeństwo zabiegów;
  • Spokój i dyskrecję;
  • Atmosferę, która w każdym detalu – od kolorów, przez zapachy i smaki, po muzykę – została tak zbudowana, by służyć głębokiemu odprężeniu i działać kojąco na wszystkie zmysły.

Zobacz szczegółową ofertę.

Filozofia Dolce Vita to... znaleźć czas dla siebie, zaopiekować się sobą i poczuć się błogo.

 

 

Copyright © 2023, Dolce Vita Beauty Bar O2