logoMam na imię Magda. Pomagam zabieganym ludziom zwolnić, zaopiekować się sobą i zadbać o odpowiedni relaks, który pozwoli im nabrać sił do codziennego działania.

W swojej praktyce świadomie łączę zabiegi i terapie, które mają na celu dotlenić organizm, co współcześnie jest sprawą kluczową! Zachwycam efektami z wykorzystaniem łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, która wspiera wrodzone możliwości regeneracji organizmu i jest naturalnym legalnym dopingiem.

Praktykując formy masażu z różnych zakątków świata, zabieram w podróż po przestrzeniach, gdzie odkrywa się harmonię i spokój ducha.Od lat trenuję manualne i naturalne techniki z zakresu pielęgnacji ciała i twarzy. Specjalizuję się w oryginalnym japońskim masażu twarzy Kobido, który nazywany jest niechirurgicznym liftingiem twarzy.

W branży działam od 25 lat i stale się rozwijam. Od dawna marzyłam o stworzeniu innowacyjnego miejsca, które będzie oferować opracowane przeze mnie specjalistyczne i programy służące zdrowiu i urodzie. Dolce Vita Beauty Bar Ojest urzeczywistnieniem tych planów.

Copyright © 2023, Dolce Vita Beauty Bar O2